Benito und Kestin + support Timothy+ Chaotic

S velkou lítostí musíme oznámit, že Benito und Kestin schvátila chřipka. Jejich vystoupení i vystoupení Timothyho se proto ruší. Omlouváme se všem, kdo se na koncert těšili jako my. Zároveň je však stále na co se těšit! Večírek zachrání Chaotic, Gadjo.cz & Jam Sound System a DJ Telka.

Česká dancehallová partička Chaotic, se na hudební scéně pohybuje již 7 let a má za sebou více než 150 koncertů v České republice i v zahraničí, v klubech i na festivalech a na vrch 3 studiová alba. Jejich vystoupení jsou známa svou nezkrotnou energií a těžko definovatelnou hudbou, která se pohybuje na pomezí disco-reggae, electro-dubu, či  r’n’b-dancehall.

Gadjo.cz & Jam Sound System, obdivovatele prastarých Killing Joke, Dead Kennedys, Mano Negra, Lee Scratch Perryho nebo dnešních Buraka Som Sistema, Bomba Estereo či Mexican Institut Of Sound, u něhož si na své přijdou jak příznivci eklekticky temperamentního world´n´ bassu, veselého balkan-latino-ska-dubu nebo modního electro swingu. A to v čistě DJských setech, nebo s live muzikanty okolo.

 

Line up:

21:30 – 22:30 Chaotic
22:45 – 23:45 DJ Telka
23:45 – 1:45 Gadjo.cz & Jam Sound System
1:45 – 4:00 DJ Telka