Vinyl United: Jon Kennedy DJ set + DJ Miss B, DJ Mersi, DJ Tuco

Jon Kennedy se na mezinárodní scéně prosadil hned svým prvním singlem Tell me how You Feel, které v roce 2000 poslal do dnes již legendárního britského vydavatelství Ninja Tune. U Ninja Tune vydávají mimo jiné taková jména jako Amon Tobin, Bonobo, který mimochodem udělal velmi úspěšný remix Tell me how You Feel nebo Mr. Scruff, který tento singl pustil v brightonském rádiu a odstartoval tak Kennedyho hudební kariéru. V následujícím roce už totiž vydal svoji první dlouhohrající desku We’re Just Waiting For You Now, která obsahovala i výše zmíněný slavný singl.
Od první desky uplynulo více než deset let a za tu dobu si Jon Kennedy vybudoval pověst skvělého hudebníka, který drží velmi vysokou laťku v celé své tvorbě a produkci, která obsahuje více než 20 releasů. V letošním roce vydal zatím pátou desku s názvem Strenghten the Roses, která je jak sám říká „sbírkou zaprášených melodií, nevydaných, neznámých a utajených tracků za posledních deset let, které původně nikdy nebyly určené k vydání.“ Hned po prvních poslechu ale zjistíte, že deska rozhodně není sbírkou nějakého zbytkového béčkového materiálu. Naopak. Jonovi se povedlo sestavit kompaktní downtempové album, které je velmi bohatě strukturované, plné krásných melodií a překvapivých momentů včetně jemných vokálů, které jen citlivě doplňují jednotlivé skladby. Strenghten the Roses je prostě album, které je pro tyto sychravé podzimní dny naprosto ideálním společníkem.

Vinyl United doplní breakbeatová djka Miss B, jeden z technicky nejzdatnějších českých djů Mersi a na závěr se můžete těšit na DJe Tuca. Celý večer se můžete těšit na ten nejlepší zvuk, který má jedině co? No přece vinyl!

21.00 – 23:00 DJ Mersi

23:00 – 01:00 Jon Kennedy DJ Set

01:00 – 03:00 DJ Miss B

03:00 – 05:00 DJ Tuco